• Обновено
Меур Маг BM-Крива 9 Протеини Skimmer

Меур Маг BM-Крива 9 Протеини Skimmer

Оценката:
DEN 9839.76

Тековен
Во магацинот.

Високи перформанси пумпа вклучени.Тенкови и до 400 литри.SP4000 внатрешни пумпа.Балон-Маг skimmers се практични и многу ефикасен.Овие skimmers нудиме иновативни карактеристики заедно со сигурен пумпи по прифатлива цена : што прави голема вредност.Кривата 7 skimmer има сите добри карактеристики за да се направи голема skimmer.Овие карактеристики вклучуваат : игла тркала пумпа со вложување доза кој произведува само правото количина и големина на воздушни меури, меур плоча за да се намали турбуленции во реакцијата комора, на иновативни `крива` skimmer телото, што им овозможи на пена за непречено зголемување на наплатата првенство, воздух silencer да се обезбеди тивка работа, брз-ослободување колекција првенство и skimmer тело за лесно чистење, колекција купот на мозоци да се намали одржување фреквенција, и на крај, компактен стапало, кој овозможува лесна инсталација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.