• Обновено
SEARIPE Жените Снег Bibs Мажите Ски Панталона,Зима Водоотпорен Комбинезони Прилагодливи Отворено Ripstop Аикидо Панталона

SEARIPE Жените Снег Bibs Мажите Ски Панталона,Зима Водоотпорен Комбинезони Прилагодливи Отворено Ripstop Аикидо

Оценката:
DEN 2807.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Големина : ве Молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата на сликата кога ќе изберете големина.Ако има било каков проблем ,pls контактирајте со нас.Премиум Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер влакна, со супериорна топлина зачувување и влага-wicking перформанси ви обезбеди супер-топлина, удобност.Snowproof и Windproof Третирани со Трајни водоотпорен, ова го прави на ткаенини отпорни на вода.Целосно да се блокира дамки и течности, додека одржување на добра пропустливост, ти ги суво и топло.Уникатен Дизајн : Прилагодлив рамо, рака дизајн, опремени со џебови за лесно носење на мобилен телефон ID.На чист бакар метал патент направете го тоа лесно да се стави на и полетување.Широко Апликација : Погоден за лов, кампување, планинарење, велосипедизам, риболов, џунгла, трчање, борба, воена, backpacking, работа, патување, качување, скијање, сноубординг и други зимски спортови.SEARIPE Продавница специјализирана за брендирана облека продавница, специјализира во високо-одделение отворено спортски производи.Нашите главни производи вклучуваат есенски и зимски ски јакна/костуми, ски опрема, пролет и лето спортски, нуркање костуми, костими за капење, и јога облека, велосипедизам панталони/костуми и сл.SEARIPE продавница се фокусира на "Мода, Млади, Стилски, Удобен и Исклучителна" искуство.Белешки : .Ако не знаат која големина ти треба да го изберете, кажете ми големината што обично се носат, Ние би ви препорачуваме големината кои се вклопуваат за вас.Ви препорачуваме да го изберат правото големина во согласност со фактичката состојба и референтни опции.SEARIPE лигавче комбинезони се направени од високо-технолошки Therma Lock најлон со ветрот и водоотпорен оценка од 2.000 mm.Во комбинација со 85 грама Therma Tech изолација, овие комбинезони ќе се задржи топло и удобно во текот на целиот ден долго.Зимата снег жадувам за жена се третира со Трајни водоотпорен, ова го прави на ткаенини отпорни на вода.Целосно да се блокира дамки и течности, додека одржување на добра пропустливост, ти ги суво и топло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.