• Обновено
Кафез Мат за Bunny Зајаци и Други Мали Животни. Направен во САД. Ги штити Нозете од Жица Подот. Се продаваат во Количини од 1, 6 или 12.

Кафез Мат за Bunny Зајаци и Други Мали Животни. Направен во САД. Ги штити Нозете од Жица Подот. Се продаваат

Оценката:
DEN 1798.80

Тековен
Во магацинот.

ЗАШТИТА - пакет на 12 сина душеци за дното на жица подот на кафезот која го штити вашиот мал животните нозете.Ја спречува болно hocks и помага да се задржи своите нозе чисти.Нуди остатокот од жица.УДОБНО И ГОЛЕМИ - Тивко се криви могили за удобност и големи дупки така отпад може да падне преку.Матс мерка 15" x 10", вклучувајќи го и табовите.Боја може да се разликуваат.БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ - Направени од храна одделение, тешко (уште флексибилни) ABS пластика, па тоа е џвака отпорни за долго-траен мат тоа е машина за миење садови безбедно.Овие НЕ се потенки економија тип.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Табови овозможи да се обезбеди мат во жица подот на кафезот, па вашиот животните не можат да се движат наоколу.Види на видео за инструкции за инсталација.ДРУГИ МАЛИ ЖИВОТНИ - Погоден за bunny зајаци, гвинеја свињи, chinchillas, ferrets, cavies, живина, мали кучиња, мачки, хрчаци, и други мали животни' кафези.Пакет од 12 сина кафез душеци.Мора да се за вашиот жица кат милениче кафез.Придава на дното на жица кафез да го обезбеди остатокот од жица, спречување на болки во hocks и помогне да ги задржи нозете чисти.Секој мат мерки околу 15" x 10", вклучувајќи го и табовите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.