• Обновено
NBJIAJUGO 5 Парчиња ноќта на Вештерките Вештерка Метла Пластични Вештерка Метла Деца Метла Реквизити за ноќта на Вештерките Костим Декорација Партија Материјали

NBJIAJUGO 5 Парчиња ноќта на Вештерките Вештерка Метла Пластични Вештерка Метла Деца Метла Реквизити за ноќта

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Она што ќе добиете : 5 ноќта на Вештерките вештерка метла реквизити во различни бои, погоден за ноќта на Вештерките партија и декорација.Квалитет на материјалот : овие ноќта на Вештерките метли се изработени од пластика и решетката материјали, светлина и издржливи, и удобно да се допре.Монтажни дизајн : метла се справи со е мазен и лесен, кој се одвојува, кои можат да бидат поделени на 3 делови за лесно складирање, должината може да се прилагоди флексибилно како што е потребно, на опашката на метла е направена од мрежа предиво, светлина и симпатична.Повеќе бои : постојат 5 различни бои за метла, погоден за повеќето луѓе користат во улога игра партии или ноќта на Вештерките.Применливи прилики : овие ноќта на Вештерките метла може да ви донесе забава во многу прилики, и да се зголеми празнична атмосфера за ноќта на Вештерките, карневал, темата партии, костим претстави, костим настани, страни, итн.Парична казна изработка : метла се справи со е мазна, лесна и монтажни, кои можат да бидат поделени на 3 делови, должината може да се прилагоди флексибилно како што е потребно, на опашката на метла е направена од мрежа предиво, светлина и симпатична.Применливи прилики : Овие вештерка метла реквизити може да ви донесе забава во повеќе наврати и додадете празнична атмосфера за ноќта на Вештерките, карневал, темата партии, костим емисии, костим настани, страни, итн.Карактеристики : Материјал : пластични, yarn Color : како слики shown Size : 89 cm/35 инчи во должина, екран предиво : 31 cm/12 inch Packaging вклучува : 5 x ноќта на Вештерките вештерка brooms Note : Поради екран, бојата ќе имаат малку отстапување.Димензии се мерени рачно и може да има некои грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.