• Обновено
Thafikzi Мобилен Телефон VR Слушалки со Далечински Контролер 3D Очила за мобилни Телефони, Виртуелната Реалност Очила Очила за 3D Филмови / Игри, Компатибилен со Android / iphone

Thafikzi Мобилен Телефон VR Слушалки со Далечински Контролер 3D Очила за мобилни Телефони, Виртуелната Реалност

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

❤【2021 Нови VR Стакло】 Овој мобилен телефон VR очила, може да се прилагоди на interpupillary далечина и фокусна должина.Подобро да се прилагодат на очите на различни луѓе.Се реши проблемот на замор и вртоглавица предизвикани од непријатно interpupillary и објект далечина.Тоа исто така може да се користи од страна на nearsighted луѓе. ❤【Око за Заштита HD Леќа】 VR стакло има HD оптички леќи, анти-зрачење, анти-сина светлина, поддржува 360° панорамски режим, поголема и појасна поле на гледање.Нека ти биде подобро нурнати во тоа, како да се биде на сцената. ❤【Широк Компатибилност】 најновите 3 D очила кутија Компатибилен за сите телефони меѓу 4.7 до 7 инчи големина, компатибилен со Android / IPHONE/ Win паметен телефон, како што е i Phone 12 Про Max/11/XS Samsung Галакси S20/M21/ Галакси Note20 Ултра/ Sony/ Мото, итн. ❤【Удобно Носење】 око маска е направена од кожа-како протеини heat-dissipating кожата материјал.Голем внатрешен простор е погоден за употреба на myopia очила.Мобилен телефон далечински контролер е предвидено да се олесни вашата контрола. ❤【По-продажбата на Услугата】 Ние ќе бидеме одговорни за било какви проблеми со кои се соочуваат клиентите.Значи, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.Да имате пријатен шопинг искуство.Параметри : Погоден за мобилни телефони : 4.7-7 инчи Компатибилен систем : Android, IOS, или други Пакет големина : 179 * 96 * 125mm Како да го користите : 1. Прво, ќе треба да го преземете и инсталирате VR поврзани со СТАН на вашиот мобилен телефон.Можете да пребарувате за VR игри или VR филмови.Постојат голем број ресурси на Интернет. 2. Ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА на VR играта или VR филм на вашиот мобилен телефон, а потоа се поправи на мобилен телефон во VR слушалки. 3 се Стави на VR слушалки на вашиот шеф, и прилагодување на должината на VR слушалки за на рака да се вклопи во вашата глава. 4. Прилагодување на леќа knob да одговараат на видот, додека на сликата што го видов е јасно.Ве молиме имајте на ум дека по неколку минути на вредноста, очите ќе се прилагодува автоматски и ќе биде сликата појасна.Сега можете да уживате во шокантно ефекти на очите и слухот.Answer : ___________________________ Note : далечински контролер е подарок.Ако не можете да го користите тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Пакет содржи : 1 * VR стакло 1 * Далечински контролер 1 * упатството за VR слушалки 1 * упатството за Далечински контролер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.