• Обновено
AIKE Комерцијални Сапун Фармацевт и Рака Фен Комбинација Модел AK1206 & AK2800C Црна

AIKE Комерцијални Сапун Фармацевт и Рака Фен Комбинација Модел AK1206 & AK2800C Црна

Оценката:
DEN 4212.00

Тековен
Во магацинот.

Рацете Слободни, Микроб Слободно - Автоматско сапун фармацевт и рака фен комбинација, без бактерии или smudges лево остави зад себе.Миење + Сува - совршена комбинација за секој голем сообраќај тоалети, заштедува време, работа и пари.Уредната Заштеди - ги Зачувате вашите пари од хартиена крпа набавки и поврзани janitorial трошоци.Штом ќе забележите на намалени трошоци ќе знаете дека сте го направиле вистинскиот избор.Се елиминира Хаос - Елиминирање на сапун шише и хартиена крпа нередот.Нема повеќе хартиени крпи завршуваа надвор од ѓубре лименки.Изграден за да Трае - Стручно направена од нерѓосувачки школка за да се обезбеди траен сила, овие трајни, корозија-доказ бања додаток ќе застане за да широка употреба и секојдневно носат и солза.AIKE Комерцијални Сапун Фармацевт и Рака Фен Комбинација Модел AK1206 & AK2800 C Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.