• Обновено
Da-Лајт Tensioned Предност Electrol 24718LI-Бело - 189 (100x160) - [16:10] - 1.3 Добивка

Da-Лајт Tensioned Предност Electrol 24718LI-Бело - 189 (100x160) - [16:10] - 1.3 Добивка

Оценката:
DEN 4199.76

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Tensioned Предност Electrol.Вграден-во Опцијата : Низок Напон Контрола и Видео Проектор Интерфејс.Случај Боја : Бела.Da-Лајт Tensioned Предност Electrol 24718 LI-Бело - 189" (100x160) - [16 : 10] - 1.3 Добивка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.