• Обновено
Трубач 001686 Nanchang П-5 Модел Комплет, Разни

Трубач 001686 Nanchang П-5 Модел Комплет, Разни

Оценката:
DEN 1057.68

Тековен
Во магацинот.

Ниво на вештина; Сите. 1 : 72 - Nanchang П-5. Овој производ не е играчка.Овој производ е погоден за возраст над 14 само.Ниво на вештина : Alle.Пластични модел комплет на Кинески борец самоубиец од 1960-тите со 90 делови и на фото-гравиран делови.Изградена Должина : 227.2 mm / Wingspan 90mm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.