• Обновено
Датотеката Полица Датотека Кошница Папка Складирање Кутија Носителот Бели/Сиви 3 Слој Простум (Боја : Б)

Датотеката Полица Датотека Кошница Папка Складирање Кутија Носителот Бели/Сиви 3 Слој Простум (Боја : Б)

Оценката:
DEN 1144.80

Тековен
Во магацинот.

* Датотека кутија, со голем капацитет за складирање, простор за заштеда на енергија, лесен за складирање и за подобрување на работа ефикасност. * Pp материјал, издржлив и не е лесно да се деформирани. * Шупливи дизајн, сува и вентилирани, не е лесно да се акумулира правот, може да се мијат со вода. * Exit криви дизајн, криви излез дизајн, лесно да се земе датотеки, нека вашата работа работат напорно. * Монтажни заграда, четири нозе се фиксни на тркалезна дупка на датотеката, што е повеќе стабилен и цврст.Име : Датотеки shelf Style : модерна minimalism Style : upright Material : pp Color : бела / gray Layer : 3 layers Size : како shown Scope : office, спална соба, студија, клуб.Answer : ___________________________ Note : прирачник за мерење има димензионални грешка на 1-2 cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.