• Обновено
DYYYDS Подарок Хартија за Завиткување Машина,Преносни Лизгачки Хартија за Завиткување Машина,го Прави Ѕид Налепница Украси и Подарок Пакување (Црна)

DYYYDS Подарок Хартија за Завиткување Машина,Преносни Лизгачки Хартија за Завиткување Машина,го Прави Ѕид Налепница

Оценката:
DEN 1478.40

Тековен
Во магацинот.

[Високо-квалитетни материјали] Овој труд машина е направен од високо-квалитетна ABS, кој не е лесно да се оштети.На хартија машина е побезбедно, поедноставно и повеќе точни отколку обичните ножици.На машина исто така може да се користи како пакување складирање решетката за пакување ролни од која било големина. [Брзо Сечење] Оваа хартија за завиткување машина може да се користи за брзо намалување хартија за завиткување за Божиќ или роденденски подарок пакување, и е лесен за користење.Може да ви помогне да ги красат вашите подароци брзо и убаво. [Погоден за деца] Ножици или ножеви се исто така небезбедна за деца.Овој труд машина е лесно за деца да се користи и може да им помогне на децата да научат како да се заврши подароци. [Мали и преносливо] Ова пакување хартија машина е флексибилен, мал во големина, лесен во тежина, лесен за употреба, преносни и простор за заштеда. [Широко применливи] Погодна за секаков вид на хартија, како што се хартија за завиткување, kraft хартија, весник, А4.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.