• Обновено
VVPONMEIQS РК Авион 2 Каналот РК Авион 2.4 Ghz Далечински Управувач Авион РК Едрилица Авион Далечински Управувач Авион Рк Авиони за Возрасни Голема Мал Авион за Вашиот Прв ?

VVPONMEIQS РК Авион 2 Каналот РК Авион 2.4 Ghz Далечински Управувач Авион РК Едрилица Авион Далечински Управувач

Оценката:
DEN 631.20

Тековен
Во магацинот.

【READYprevent џем заштита,се судрите со Пречки автоматски се напојува од надвор,и на maple leaf е блокиран за време на летот.Системот автоматски ќе исклучете за заштита на децата.Тоа е безбедно за употреба и ефективно се избегнува феноменот на клик burnout;ултра-долго траење на батеријата,батерија може да лета за 20 минути,а тоа може да се игра за долго време Двојна батеријата пак се опционални (можете да нè контактирате за да ја инсталирате преку е-маил);трупот на авионот е направен од алуминиум +висока цврстина ABS,кој не е лесно да се пробие и да ги оштети плочките во сериозни судири.Опремен со нова генерација на мотори,има доволно моќ и добра стабилност.Конечно,јас се надевам дека ќе може да се купи стока ви се допаѓа!【Спецификација】Производ Големина : 16.1 x 12.9 x 5.1 inches Remote Растојание : околу 100 ft Playing Time : 15+mins Charging време : 1 часа【Пакување Листа】:1*рк airplane1 *remote1*3.7 V/300m Ah литиум battery2*АА батерии за далечинскиот(Не се вклучени )1*полнење преку usb кабел【ве Молиме да Се Напомене Пред Купување】:1.Ве молиме целосно да ја наполните батеријата пред летање на авион.Децата првата операција бара возрасни водство и надзор.2.Ве молиме лета авионот во широк место, така што нема влијание нешто и се оштетени лесно.Авионот е светлината-пондериран и тоа не може да лета во правец на брзина над 3 m/s.3.Пракса е од суштинско значење за почетник за контрола на авион, добро.4.Авионот на носот може да ја прекинеме ако се урна во ѕидот или во земјата во голема мера.Ќе мора да се држи носот со лепак ако тоа се случи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.