• Обновено
Црна Кањонот Тутун Цвет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Црна Кањонот Тутун Цвет Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата со Гел

Оценката:
DEN 1857.60

Тековен
Во магацинот.

Мирис : Тутун Боја (Зелена белешки и Тутун цвет со Marigold, Лили на долината и Тутун blossomon на Килибар, Сандаловина и Мошус).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Редовно се одржи коса гел намалува frizz и летаат aways додека не bogging коса надолу.Алкохол слободни формула.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 16 Оз Коса Гел.Мирис : Тутун Боја (Зелена белешки и Тутун цвет со Marigold, Лили на долината и Тутун blossomon на Килибар, Сандаловина и Мошус).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.