• Обновено
ОЕМ ДЕЛ - Quadrafire благајничките 1200 Пелети Издувните Согорување Компресор 812-3381 СЛОБОДНА НОЌ ПРЕВОЗОТ!

ОЕМ ДЕЛ - Quadrafire благајничките 1200 Пелети Издувните Согорување Компресор 812-3381 СЛОБОДНА НОЌ ПРЕВОЗОТ!

Оценката:
DEN 4920.00

Тековен
Во магацинот.

БЕСПЛАТНА Техничка Поддршка.Користете messager контакт со Продавачот.ВРТЕЖИ во минута : 3000, Напон : 115 VAC 60 Hz.Quadrafire благајничките 1200 Пелети Издувните Согорување Компресор 812-3381 - 10-1114 MFR.Се вклопува Quadrafire благајничките 1200. Гаранција : 1 Година.Quadrafire благајничките 1200 Пелети Издувните Согорување Компресор 812-3381 - 10-1114 MFR.Ултра Тивок Инженерство - Ако сакате Мир и Тишина со Ниски Вибрации..Ќе се најде вистинскиот мотор.Овој мотор е толку тивок; што нема да знаат вашиот шпорет е вклучено.Проценетиот животен век : 15-20 години.Fasco користи највисоките стандарди на инженеринг, со делови калибрирани во 1/10,000 та од очигледна.На простор за грешка е толку мал е има да се провери користејќи микроскоп.Новиот мотор е дизајниран за Променлива Брзина со која се бара висок квалитет на електронски компоненти не се вклучени во други мотори.Висока температура гума bushings и подлошки се користи за да се Амортизерите Вибрации.СЛОБОДЕН висока температура микро влакна ниски вибрации заптивка е вклучена со вас моторот за да се осигура ќе имаат највисок квалитет на објектот се достапни насекаде.Одете Зелено.Во склад со нови еколошки стандарди вашиот нов мотор е повеќе ефикасен, па тоа го чини помалку да се кандидира.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.