• Обновено
SPNEC Додаток Гардероба Лизгачки Јаглероден Челик Затворен Отворено Мебел Врата се Справи со Завртки Штала Портата Повлече Knob Дома Декор Хардвер

SPNEC Додаток Гардероба Лизгачки Јаглероден Челик Затворен Отворено Мебел Врата се Справи со Завртки Штала

Оценката:
DEN 3623.04

Тековен
Во магацинот.

Прилики : Овој високо квалитетен челик црна штала врата се справи може да се користи за врати, гејтс, гаражи, плевни, свлечишта, плакари, лизгачки врати – двете надворешни и внатрешни работи.Декоративни : Неговиот дизајн овозможува да се користи како луксуз, висок крајот прилог на вашиот внатрешни работи дома décor како и за подобрување на селски шарм на вашата огромна штала врата, врата, барака или гаража.Материјал : се направени од јаглероден челик, кој ќе издржи напорни услови без оглед на тоа дали се користи во затворени простории или на отворено.Моден : Тоа е стилски, едноставен и елегантен.Модерната, масна дизајн ќе овозможи голема чувствуваат во вашата рака.Пакет : Нашата пакет дојде со врата се справи и 4pcs завртки.Прилики : Овој високо квалитетен челик црна штала врата се справи може да се користи за врати, гејтс, гаражи, плевни, свлечишта, плакари, лизгачки врати – двете надворешни и внатрешни работи.Декоративни : Неговиот дизајн овозможува да се користи како луксуз, висок крајот прилог на вашиот внатрешни работи дома décor како и за подобрување на селски шарм на вашата огромна штала врата, врата, барака или гаража.Материјал : се направени од јаглероден челик, кој ќе издржи напорни услови без оглед на тоа дали се користи во затворени простории или на отворено.Моден : Тоа е стилски, едноставен и елегантен.Модерната, масна дизајн ќе овозможи голема чувствуваат во вашата рака.Пакет : Нашата пакет дојде со врата се справи и 4pcs завртки.Specification Material : Јаглерод steel Color : Black Size(L x W) : Околу 230 x 32mm Package се вклучени : 1pc x Вратата Handle4pcs x Screws Notice : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2cm разлики поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.