• Обновено
Paperhues Marbled рачно изработени Бележник Трудови Колекција 12x12 Рампа, 24 Листови.

Paperhues Marbled рачно изработени Бележник Трудови Колекција 12x12 Рампа, 24 Листови.

Оценката:
DEN 660.00

Тековен
Во магацинот.

Најдобрите асортиман на дизајнер декоративни специјалност рачно изработени трудови, боја координирани во една убава подлога.Идеален за разни креативни проекти како Scrapbooking, Хоби Занает, Божиќ Декорација, - Карта во донесувањето Одлуки, Уметност И Занает, Оригами, Decopage и Декоративни Подарок Завиткување, Книга ги Опфаќа.Вклучува 24 Листови секој од 12 x 12 Инчи.Идеален за разни креативни проекти како Scrapbooking, Хоби Занает, Божиќ Декорација, - Карта во донесувањето Одлуки, Уметност И Занает, Оригами, Decopage и Декоративни Подарок Завиткување, Книга ги Опфаќа.Вклучува 24 Листови секој од 12 x 12 Инчи.Овие трудови се идеални за scrapbooking, декоративни подарок завиткување, денот на вљубените подароци, книга ги опфаќа, decopage, оригами и за сите други хартија уметност. 100% Ecofriendly природни рачно изработени Трудови, направени од памук партали.Направени во Индија.Проверете нашата најширокиот спектар на исклучителна рачно изработени хартија влошки во над 70 различни теми и големини за вашите изработката задоволство.Само кликнете на "Paperhues" линкот подолу за овој производ наслов. 'Paperhues' Marbled Трудови Колекција Pad нуди неодоливо колекција од најпознатите естетски дизајниран еколошки трудови од Индија.Секоја подлога содржи 24 листови на дизајнер декоративни специјалност рачно изработени трудови во големина 12x12 Инчен, боја координирани во една убава Marbled Трудови подлога за вашите креативни определба.Секој од овие marbled рачно изработени трудови биле handpicked да им понуди на повеќето исклучителна опсегот на рачно изработени трудови му дава богатата изглед.Овие трудови се идеални за scrapbooking, хоби занает, - карта во донесувањето одлуки, божиќ декорација, декоративни подарок завиткување, книга ги опфаќа, decopage, оригами и за сите други хартија уметност.Сите листови се Киселина и Lignin слободни. 100% Ecofriendly природни рачно изработени Трудови, направени од памук партали.Дизајниран и направен во Индија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.