• Обновено
GAXQFEI Смола Бања Прибор 5 Парче Мермер Стил Бања Прибор Поставите Бања Сет Карактеристики Сапун Фармацевт Четка за заби Носителот Гимнастик & Сапун Јадење Бања Подар

GAXQFEI Смола Бања Прибор 5 Парче Мермер Стил Бања Прибор Поставите Бања Сет Карактеристики Сапун Фармацевт

Оценката:
DEN 4404.00

Тековен
Во магацинот.

Заврши Бања Додаток во Собата : 5-Парче Мермер Имитира Смола Бања Прибор Сет Содржи Сапун Фармацевт, Четката за заби Носителот, 2 парчиња Гимнастик Првенство, Сапун Јадење.Совршен за Stoyour Бања Резерви, да ги Задржи Вашите Бања Контра Чиста и Уредна, Елегантен и Великодушни.Материјал : Тоа е Направен од Чисто Природни Смоли Екстракти од Растенија, и Има Релативно Висока Јачина на Хемиски Молекули.Смола Материјал, Не е Лесно да се Скрши, Безбеден и Еколошки.Класичен Дизајн : Елегантен Модерен Изглед.Бела и Црна, Две Бои за Вашиот Избор.Давајќи им на Вашите Бања еден Допир на Елегантен Стил.Што Може да Се Земе Како Парче на Уметноста, Што Ќе го Направи Вашата Бања Оркестарот Убава, Дефинитивно ги Импресионира Вашите Гости.Прецизен Исклучителен Подарок : Бања Прибор Поставите Isfully Полиран и Избриша,Па Тоа е Мазна и Сјајна.Тоа е Совршено Семејство, Љубовници, Колеги, Пријатели, Housewarming или Свадба. 100% Задоволството на:Ние Сме Посветени на Обезбедување на Клиенти со најквалитетни Материјали и Задоволителна Услуга.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Купатило во Собата, ве Молиме Контактирајте со Нас за Целосна Наплата или Слободна Замена.Модерна Бања Додатоци во Собата, 5 Piece Мермер Шема Бања Суета Додатоци Сет со Сапун Фармацевт, Држач, Четка за заби, Гимнастик и Сапун Dish Features Nice Дизајн, Елегантен Мермерен Изглед, Бања Декорација Додатоци Bbright и Домот Тешко да Вашиот Целата Бања.Добро Направена, Бања Суштинско значење Врзуваат Бои и Дизајн Заедно Совршено, се Оди Добро со Бања Оркестарот.Квалитет Смола Материјал, Тешки и Убаво, Мермерна Бања Поставите НЕ е Лесно да се Скрши .Добра Идеја да се Даде Бања Поставува Заврши на Вашите Фамилии, Пријатели, Колеги или Како Подарок.Материјал : Ceramic Style : Кинески Стил, Гроздобер, Ретро, Традиционално, Мермер Pattern Suitable За : Бањи, Хотели, Измијте Соба, Тоалети.Бања Додаток Сет се Состои од 5 Дела : Refillable Сапун Фармацевт Пумпа *1 Toothbrush Гимнастик *2 Toothbrush Носителот *1 Soap Јадење *1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.