• Обновено
Американската Село Пастирски Декоративни Кука/Креативни Ѕид Кука/Сала Вратата Кука/

Американската Село Пастирски Декоративни Кука/Креативни Ѕид Кука/Сала Вратата Кука/

Оценката:
DEN 1135.20

Тековен
Во магацинот.

Материјал : метал, големина : 40 * 26cm.Живописни форма, работат добро и едноставен и дарежлив, се нарекува класична уметност на стоки, толкувањето на шик дома живот.Здрава квалитетот на еколошки материјали, безопасни за човечкото тело, уникатна форма, лесно да висат во било која позиција во домот.Кука за складирање, да се зачува простор во исто време, исто така може да се декоративен простор, убава и практична, додека инсталацијата не е едноставен, лесно да се чисти.Овој производ содржи само куки, не содржи други објекти, други објекти само за снимање.Име : Hookmaterial : metal Size : 40 * 26cm Color : Слика color Applicable на сцена : за различни дома places Uses : кука, ѕид decoration Features : кука за складирање, декоративни просторот, заштита на животната средина, лесно да се installnote : 1. Поради светлина проблеми, производи и слики може да имаат мало боја, ве молиме да преовладуваат во kind2. Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка да преовладуваат во kind3. дали стариот процес, не се носат, умот внимателно shot General времето за испорака е 10-15 дена, до 30 days You имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.