• Обновено
Smart Watch 1.3 Инчен Здравствена Заштита Фитнес Тракер Smart Спортски Види IP68 Водоотпорен Крвен Притисок Крв, Кислород отчукувањата на Срцето Спиење Следење

Smart Watch 1.3 Инчен Здравствена Заштита Фитнес Тракер Smart Спортски Види IP68 Водоотпорен Крвен Притисок

Оценката:
DEN 998.40

Тековен
Во магацинот.

★Мултифункционален Сино-заб Smartwatch : Датум и 12/24 ЧАСА време дисплеј, Срцето го оценувате/Крвен притисок /Спиење монитор, Повик /SMS /Порака за потсетување, Калории пресметка, Авто pedometer, аларм, stopwatch (Стоперка), Sedentary потсетување, Далечински камера & Музика контрола итн. ★Отчукувањата на срцето и Крвниот Притисок Монитор Watch - Користете 24/7 отчукувањата на срцето за да подобро ги пратите на калории толпата, оптимизирајте вежбање и откривањето на здравствените трендови кои ќе ги инспирира да се направи потези на вашето здравје и фитнес цели.Тоа е како еден производ кој ви помага подобро рекорд спортот и здравјето и го направи животот повеќе убави. ★Сите-ден Активност Tracker Водоотпорен Watch - Нашето здравје tracker се види точно може да се следи вашите чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Може да се знае и вашата активност во реално време.И водоотпорен оценка до IP68, најдобар избор за фитнес љубовник.можете да го носат кога ќе се мијат рацете, или да пливаат. ★Smart Watch за i OS и Android Телефон - Компатибилен со повеќето i OS 8.0 & Андроид 4.4 над паметни телефони за да се добие повик, текст, календар и smartphone стан известувања кога вашиот телефон е во близина.При средба или се занимаваат и со други работи.Закачам на телефонски повик директно или исклучете преку smart watch.На часовникот е тенок со мека дише бендот, многу удобно кога носат. ★Фитнес Тракер Види за Мажи Жени Деца - Ако живеете активен начин на живот и сакате да се насочите вашата обука, или сте newbie и сакате да добиете на активна или ако сакате точна водоотпорен tracker кој додава еден тон на smart watch карактеристики и има голема батеријата (7-10 дена), DT78 е вистинската личност да ви помогне да остане мотивиран и останете здрави.Спецификација : Екран : IPS Bluetooth Верзија : Bluetooth 4.0 Екран резолуција : 240 x 240 големина на Екран : 1.3 инчен Водоотпорен / водоотпорен : Да IP оценка : IP68 Alert тип : Вибрации Анти-изгубени : Да Bluetooth извикува : Одговарање,Caller ID екранот,Телефонскиот повик за потсетување,Одбиете да одговорите на телефонот се Најде телефон : Да Здравствена tracker : Крв, Кислород,на Крвниот Притисок,Pedometer,Sedentary потсетување,Спиење следи за Пораки : Пораката потсетување,Порака Испраќач ПРОЕКТ се прикаже Друга Функција : Аларм,Назад-светлина,Bluetooth,Калкулатор,Календар календар на настаните,Водоотпорен Известување тип : Facebook,G-mail,Instagram,Порака,QQ,Skype,Twitter,Wechat,Weibo,Whats App Далечински управувач функција : Далечински Camera Battery Капацитет : 230m Ah Band материјал : Силикон Случај материјал : Цинк, Алуминиум во Форма на бирање : Круг Бирање големина : 1.3 инчен Бенд големина : 22mm Compatible оперативен СИСТЕМ : Android,IOSPackage тежина : 0.229 кг Производ големина (L x W x H) : 4.70 x 1.12 x 28.00 cm / 1.85 x 0.44 x 11.02 инчи Пакет големина (L x W x H) : x 8.00 8.00 x 5.00 cm / 3.15 x 3.15 x 1.97 inches Package Содржина : 1 х Smart Watch, 1 x Полнење Кабел, 1 x англиски јазик Прирачник.

Параметри на производот

Screen:
IPS
Bluetooth Version:
Bluetooth 4.0
Screen resolution:
240 x 240
Screen size:
1.3 inch
Waterproof / Water-Resistant:
Yes
IP rating:
IP68
Alert type:
Vibration
Anti-lost:
Yes
Bluetooth calling:
Answering,Caller ID display,Phone call reminder,Reject answer the phone
Find phone:
Yes
Health tracker:
Blood Oxygen,Blood Pressure,Pedometer,Sedentary reminder,Sleep monitor
Messaging:
Message reminder,Message Sender ID display
Other Function:
Alarm,Back-light,Bluetooth,Calculator,Calendar,Calender,Waterproof
Notification type:
Facebook,G-mail,Instagram,Message,QQ,Skype,Twitter,Wechat,Weibo,WhatsApp
Remote control function:
Remote Camera
Battery Capacity:
230mAh
Band material:
Silicone
Case material:
Zinc Alloy
Shape of the dial:
Round
Dial size:
1.3inch
Band size:
22mm
Compatible OS:
Android,IOS
Package weight:
0.229 kg
Product size (L x W x H):
4.70 x 1.12 x 28.00 cm / 1.85 x 0.44 x 11.02 inches
Package size (L x W x H):
8.00 x 8.00 x 5.00 cm / 3.15 x 3.15 x 1.97 inches
Package Contents:
1 x Smart Watch, 1 x Charging Cable, 1 x English Manual

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.