• Обновено
Безценните Печки Модел CW52B - Двојно Оџакот Гас Печење Рерна - Гас Отпуштен - ЛП Гас - БАЛДАХИН ПРОПУСТЛИВИ

Безценните Печки Модел CW52B - Двојно Оџакот Гас Печење Рерна - Гас Отпуштен - ЛП Гас - БАЛДАХИН ПРОПУСТЛИВИ

Оценката:
DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

Безценните Печки Модел CW52 B - Двојно Оџакот Гас Печење Рерна - Гас Отпуштен - ЛП Гас - БАЛДАХИН се ПРОПУСТЛИВИ.Простор Saver - само 50" широк.Капацитет - два 18"x26" пунџа тави по дел.Моќ - 60,000 BTUs.Едноставно, Трајни, Изградена на Последниот, 100+ години во бизнисот, Направени во САД.КРОШНА се ПРОПУСТЛИВИ се Пече Рерната, дек-тип, гас, двојно-рангирани, 42"W x 32"Д челик палубата внатрешни работи (1) 12" голем дел на фурна, механички термостат, 250°F до 550°С температура опсег, "Power-Pak" 4-клетка режач систем, aluminized внатрешни работи, емајл заврши, прилагодливи ногарки, (2) 60,000 BTU, c ETLus, ETL-Санитарни услови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.