• Обновено
BAPYZ 5 Куки Вшмукување Чаша Кука Ѕид Монтирани Закачалка Носителот Кујна Бања Пешкир Копче Облека, Капи Силно Лепило Ѕид Куките

BAPYZ 5 Куки Вшмукување Чаша Кука Ѕид Монтирани Закачалка Носителот Кујна Бања Пешкир Копче Облека, Капи Силно

Оценката:
DEN 3015.36

Тековен
Во магацинот.

Лепливоста Метод : Ноктите.Материјал : Алуминиум Легура.Број на куки : 5. Големина : 36cm.Повеќе куки може да се откажам вашата облека, крпи, копчиња и други работи.Тип : Облека Hooks100% сосема нов и висок квалитет.Лесен за употреба и издржливи во употреба.5 куки дизајн, може и да виси мулти предмети.Одговараат за кујна, бања и така натаму.Лесно да се инсталира, вшмукување чаша планината, без потребни алатки.Погоден за употреба зад вратите, дневни соби, кујни, спални, бања, итн.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.