• Обновено
Kastar V-Планината BP-GL166 Емитува Замена на Батеријата, 14.8 V 11200mAh 166Wh за Sony V Планината, V Заклучување, HDW-800P PDW-850 НСД-650P PDW-680 HDW-F900R HDW-800P PMW-F55 PMW-F5 Професионална видео камера Вид

Kastar V-Планината BP-GL166 Емитува Замена на Батеријата, 14.8 V 11200mAh 166Wh за Sony V Планината, V Заклучување,

Оценката:
DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Kastar Бренд Замена Литиум-јонска (Li-ion) Батеријата.Висок Квалитет, Долготрајни и Производство Цена.Батерија Тип : Литиум-јонска; Напон : 14.8 V; Капацитет : 11200m Ah 166 Wh.Висок Капацитет.Употреба на високо квалитетни Јапонски Клетки за подолго траење на батеријата без Меморија Ефект.Користете Интегрирани Јапонски microchip која може да го спречи overcharge и overdischarge.Компатибилен со Модел/Дел Броеви : Sony V Планината Батеријата, V Заклучување Батерија, Sony професионални Видео camcorders PMW-EX330 K PMW-EX330 L, PMW-580 K PMW580 L, PDW-680 PDW-700 PDW-850, PMW-TD300, HDW-F900 R HDW-680 HDW-800 P, PMW-F55 PMW-F5 Професионална видео камера Видео.Компатибилна со следниве Модел : Sony BP-95 W Sony BP-150 W Sony AN150 W Canon Power Shot G7 X Mark II Canon Power Shot SX620 ХС Canon Power Shot SX720 ХС Sony HDW-800 P Sony PDW-850 Sony НСД-250 P Sony НСД-600 P Sony НСД-650 P Sony HDW-800 P Sony PDW-850 Sony НСД-250 P Sony НСД-600 P Sony НСД-650 P Sony HDCAM дигитални кино камера серија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.