• Обновено
JJBFAC го Замени Спортски Рака WatchBand за Garmin Vivosmart ЧАС +Пристап X10 X40 Види Додатоци Еластична Трајни Силикони врвка за околу Рака (Бенд Боја : 6)

JJBFAC го Замени Спортски Рака WatchBand за Garmin Vivosmart ЧАС +Пристап X10 X40 Види Додатоци Еластична Трајни

Оценката:
DEN 534.48

Тековен
Во магацинот.

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина одговара на сите. *Направени од квалитетни органски силика гел,еколошки и здрави. *Погоден за носене рака/врвката за околу рака,погоден за оригинални smart watch. *Лесно да го вметнете и отстраните,многу погодна за вашиот види. *Исклучителен изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството.1*Со силиконски рака(не вклучувајќи ги види).Заменете Спортски Рака Watch Band За Garmin Vivosmart ЧАС +Пристап X10 X40 Види Додатоци Еластична Трајни Силикони врвка за околу Рака orangeblack redbluemei Хонг Вар Вода duckpurple Stainless челик мрежа рака : .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.