• Обновено
Случај Компатибилен со Wahl Професионални Кикирики Класичен Clipper Тример #8685 + Случај Comaptible со KAIWEETS Дигитални Multimeter TRMS 6000 Точки Voltmeter Авто-кои се Движат

Случај Компатибилен со Wahl Професионални Кикирики Класичен Clipper Тример 8685 + Случај Comaptible со KAIWEETS

Оценката:
DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Брада Clippers Случај Погоден за Повеќе Модели : За Кикирики тример за чување е дизајниран за Wahl од Кикирики Класичен Clipper/ Тример #8685 8655 8655-200 8633 8081 8035 за wahl коса clippers за мажи.Адвокатско clippers патување случај е погодна за различни модели, па нема потреба да се грижите за адаптација проблем. (Само професионални коса clippers случај).Multimeter тестер на чување од носителот одговара за : Електрична тестер за носење е специјално дизајниран за KAIWEETS Дигитални Multimeter HT118 A TRMS 6000 Точки Voltmeter Авто-кои се Движат Брзо Точно Мерки Напон.Надворешни димензии : 8.66*4.33*2.9 инчи. (Само тестер на електрична случај, не се вклучени електрични тестер).Clipper Брада Тример Случај Чувајте ги Сите Додатоци Уреден : Cordless коса clippers случај доаѓа со zippered мрежа џеб, која може да се одржи 4 прилог чешел сечење водичи (1/8", 1/4", 3/8", и 1/2"), clipper масло , четка за чистење, црвена сечилото стража, оперативни инструкции и други додатоци.Чувајте за wahl trimmers за barbers и сите додатоци во едно место и со еден точен начин, така што ќе не мора да се погледне за додатоци кога ќе го користите.Здрав детектор на напон организатор кутија : Autoranging multimeter е направен од високо-квалитет ЕВА материјал, таа има добра отпорност на вода, шок отпор и прашина отпор, го заштитува вашиот volt метри и multimeters од гребнатини и прашина, и го продолжува животот за kaiweets multimeter.Мазна 360-степен патент, лесен за да го отворите и затворите, збогатете го вашето искуство.Косата Clipper Случај е Идеален Подарок : Clipper чувари складирање држачот е многу потребно за патување, коса за сечење комплет за носење многу погоден за патување, излети и сл.Адвокатско брада тример случај е идеален подарок за вашето семејство и пријатели како подарок.Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме ги споделите со нас во секое време, и ние може да ви даде 100% наплата услуга.Брада Clippers Случај, За Кикирики тример за чување, Clipper Брада Тример Случај, Multimeter тестер на чување од носителот, Електрични тестер за носење, Електрична енергија, тестер на патување случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.