• Обновено
7.4 V DZ-BP28 Замена на Батеријата за HITACHI DZ-MV230E DZ-MV270A DZ-MV250 DZ-MV200A DZ-MV208E DZ-MV270E DZ-MV230A DZ-MV200E

7.4 V DZ-BP28 Замена на Батеријата за HITACHI DZ-MV230E DZ-MV270A DZ-MV250 DZ-MV200A DZ-MV208E DZ-MV270E DZ-MV230A

Оценката:
DEN 760.56

Тековен
Во магацинот.

Целосно Компатибилен со DZ-MV230 E DZ-MV270 A DZ-MV250 DZ-MV200 A DZ-MV208 E DZ-MV270 E DZ-MV230 A DZ-MV200 E.Батеријата Спецификации : 3300m Ah, 7.4 V, 0.0 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : DZ-MV230 E DZ-MV270 A DZ-MV250 DZ-MV200 A DZ-MV208 E DZ-MV270 E DZ-MV230 A DZ-MV200 E - Компатибилен Батеријата Дел Број : DZ-BP28 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.