• Обновено
Teva Мажите Оригинални Универзална Урбани Сандала

Teva Мажите Оригинални Универзална Урбани Сандала

Оценката:
DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

100% Текстил.Увезени.Човекот направени единствена.Разноврсна сандала кој strappy горниот дел со повеќе кука и јамка на вредноста поени.Microban цинк-врз основа на мирис отпорни на третман.ЕВА cushioned footbed.Durabrasion гумени outsole за трајни влечење.Нацрта права линија, повеќе, отколку вашата нога, на парче хартија.Место на хартија и на рамна површина.Застане на линија со вашиот пета и најдолго пети во центарот на линијата.Ако мерење на детето нога, тоа може да биде полесно да се одржи на хартија до нивната нога.Место белег на линија на врвот на најдолгата пети и во задниот дел на петицата.Повторете ги чекорите за другата нога.Мерење на растојанието помеѓу марки.Преземање на поголеми од двете мерки, употреба на конверзија табелата да се најде вашата точна чевли големина.Teva е автентична икона во отворено индустрија.Основана во почетокот на 1980-тите од страна на Реката Колорадо водич, Teva пионер во спортот-сандала категорија.За повеќе од 20 години на реки, во кањоните, и низ патеки на големо на отворено, спортисти и ентузијасти патувале свет удобно и сигурно во Teva обувки.Обезбедување позитивни придонеси за светот во кој ние игра е во сржта на сè Teva се залага за.На Teva име себе е хебрејски збор со значење "природата" и раката логото е Hopi симбол за "пријателство" и "вода". Teva поддржува отворен спортски начин на живеење и останува посветена на иновации во отворено перформанси обувки, платформи кои носат ентузијасти надвор од канцелариите на ден-за-ден и врз реките, патеки, и кањоните на следната авантура.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.