• Обновено
за Motorola Мото G-Power 2022 Случај: Пад Заштитна Воена Одделение Оклоп Случај Покрие | Здрав Анти-се Лизга на Зафат & Шок-Доказ Силикони TPU Браник | Двоен Слој за Тешки Заштит?

за Motorola Мото G-Power 2022 Случај: Пад Заштитна Воена Одделение Оклоп Случај Покрие | Здрав Анти-се Лизга

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Само Компатибилни со Motorola G Моќ 2022 : Нашата воена shockproof телефон случај е специјално за полнење за Motorola Мото G Моќ 6.5 инчи 2022 ослободување, која тенок одговара на вашиот мобилен телефон како тело ракавица.Тешки Заштита : двоен слој солиден Мото G Моќ 2022 телефон случај е составен од хард PC надворешниот капак и мека гума, силикони внатрешна случај, спроведен со HD калено стакло екран заштитник, која обезбедува целосна тело за заштита.Не се лизга Текстура : Дизајнирани со анти-лизга тешко груба текстура за да се спречи вашиот мобилен телефон од несреќа капки, испакнатини и гребење во секојдневна употреба.Анти-отпечатоци и удобен зафат смисла ви помогне да го освојат вашиот игри.Капка Заштита : Флексибилни еластични TPU браник околу 4 воздух-cushioned аглите работи одлично во пад со штета.Застана на работ дизајн обезбедува ултра воена одделение за одбрана на екран и камера.Повеќе Модни Боја : Ние снабдување со шарени варијации заштитни случај за Мото G Моќ 2022, како што се Црна, Сина Теал Пурпурна за сите мажи, жени, момчиња и девојки.Направи вашиот мобилен телефон попривлечно.Уникатен двоен слој дизајн обезбедува тешки солиден заштита.Против пролизгување груба текстура на надворешната школка за повеќе контрола и помалку се лизга.Воскресна рабовите го заштитите вашиот телефон од влијанија и гребнатини на површината.Спроведен со HD калено стакло екран заштитник.Дизајнирани и произведени со прецизна cutouts & мувла.Џеб пријателски дизајн без додавање на големо.Повеќе боја на компатибилен со Motorola Мото G Моќ 2022 да ги исполни вашите различни параметри.Уникатен двоен слој дизајн обезбедува тешки солиден заштита.Против пролизгување груба текстура на надворешната школка за повеќе контрола и помалку се лизга.Воскресна рабовите го заштитите вашиот телефон од влијанија и гребнатини на површината.Спроведен со HD калено стакло екран заштитник.Дизајнирани и произведени со прецизна cutouts & мувла.Џеб пријателски дизајн без додавање на големо.Повеќе боја на компатибилен со Motorola Мото G Моќ 2022 да ги исполни вашите различни параметри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.