• Обновено
3.7 V 02491-0028-01 Замена на Батеријата за Ревијалниот DC 80 SZ DC 10.1 DC 100 DC 840 XS DC 80 DC 8000

3.7 V 02491-0028-01 Замена на Батеријата за Ревијалниот DC 80 SZ DC 10.1 DC 100 DC 840 XS DC 80 DC 8000

Оценката:
DEN 347.76

Тековен
Во магацинот.

Целосно Компатибилен со DC 80 SZ DC 10.1 DC 100 DC 840 XS DC 80 DC 8000. Батеријата Спецификации : 1250m Ah, 3.7 V, 4.63 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : DC 80 SZ DC 10.1 DC 100 DC 840 XS DC 80 DC 8000 - Компатибилен Батеријата Дел Број : 02491-0028-01 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.