• Обновено
sgjin Шминка Организатор со 3 Фиоки, Козметички витрини, Бања Суета Countertop простор за Козметика, Четки, Лосион, Ноктите Кармин и Накит (Бела)

sgjin Шминка Организатор со 3 Фиоки, Козметички витрини, Бања Суета Countertop простор за Козметика, Четки,

Оценката:
DEN 959.52

Тековен
Во магацинот.

[Голем капацитет шминка складирање кутија] Четири-слој преграда за складирање, вклучувајќи 3 фиоки и 6 различни прегради, погоден за шминка четки, палети, лак, парфем, око сенки, притисне прав, кармини и други козметички додатоци. [Дизајниран за секојдневна употреба] Нашата мултифункционален складирање кутија е убаво дизајнирана.Таа е погодна за разни складирање потреби : шминка складирање кутија, облекување маса складирање кутија, биро за складирање кутија, бања кутија за складирање, итн.!. [Одлични материјали и високо-квалитетни козметички складирање] Направен од високо-квалитетни PP пластика, складирање решетката е издржлив на десктоп.На фиока работи без проблеми. [Перат облекување маса и совршен облекување подарок]-белата козметички складирање торба може да се исчистат, и е лесно да се чисти со вода.Идеален подарок за вашата сопруга, девојка, ќерка или дека посебна личност во животот. [Лесен за употреба] горниот кат е отворен простор, што ќе ви овозможи да лесно да се добие дневни потреби.На фиока е утврден од страна на тока и ќе не слајд надвор или да падне во употреба.Транспарентна фиока ви овозможува да најдете вашите лични предмети на прв поглед. - Причина за селекција : 1. Облекување маса е направена од еколошки PP материјал, кој е не-токсични и невкусна.2. Професионални технологија на производство, цврсти и издржливи.3. Дизајнот е стилски, едноставен и дарежлив, и може да се користи како козметички екранот кабинет.4. Голем капацитет, уредно чување, заштеда на десктоп простор.5. Транспарентна козметички складирање кутија може да се користи насекаде во спалната соба, бања, countertop, работна маса, итн.6. Транспарентна козметички складирање фиока ви овозможува лесно да ги најдете сите вашите омилени козметика и уживајте во животот easily Specification : Големина : 26.8x23.3x23.7cmcolor : White Logistics листа : 1*козметички складирање box Notice : Бидејќи сите податоци е рачно да се мери, и светлината на секоја екранот се различни, неизбежно ќе се мали грешки во боја и големина.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Параметри на производот

Size:
26.8x23.3x23.7cm
color:
White
Logistics list:
1*cosmetic storage box :
Notice:
Since all data is manually measured, and the brightness of each display is different, there will inevitably be slight errors in color and size. Please refer to the actual product. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.