• Обновено
Губење на Машина за Сечење Тример за Мажи Clipper Електрични Хлапак Бричење Професионални Гроздобер Жилет Мустаќи Завршувањето на Висок Квалитет

Губење на Машина за Сечење Тример за Мажи Clipper Електрични Хлапак Бричење Професионални Гроздобер Жилет Мустаќи

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

დ Професионални коса clipper : Нашата коса clipper е опремен со L-облик три-димензионални поддршка колона, ножот е празен дизајн, и на страната е L-облик.Три-димензионални поддршка на дланка не е лабава.Брз и издржлив мотор може да се намали повеќе чисто и се одвива непречено. დ Висока ефикасност : Со поголем капацитет на батеријата на електрична коса clipper и брада тример може да работи непрекинато повеќе од 120 минути.Тоа трае само 3 часа да ја полните. დ Висока технологија и безбедност : производство на Електрична коса clippers имаат постојана брзина технологија и ќе не песок или навивам густа коса.На острицата е безбедно за употреба и нема да ја оштетат кожата. დ Најдобар подарок : стилски мажите коса clipper е одличен подарок за татко, дечко, брат и пријатели. დ Тоа е многу лесен и пренослив и лесно може да се пресели на скалпот.Тоа не е само идеален за дома фризери, но исто така и многу погоден за патување. ★Xspeedonline★, професионален пазар продавачот, беше основана за да се донесе возбудлив квалитетни брендови на луѓето преку различни решенија.Ние се страстни за извонредност, па за секој Xspeedonline купување, можете да очекувате да добиете најголемо значење, квалификувани производи со навистина добра цена и неверојатни по-продажбата на услугата, без разлика колку е голема или мала.Спецификација : Ножот материјал : јаглероден челик Големина : 14*4*3cm (Забелешка : ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.) Моќност : 5w време на Полнење : 3 часа Користење време : 120 минути Батерија : 700m Ah литиум батерија Напон : 3.7 V Напојување : USB литиум батерија Функција : 1.Професионални коса clipper : Нашата коса clipper е опремен со L-облик три-димензионални поддршка колона, ножот е празен дизајн, и на страната е L-облик.Три-димензионални поддршка на дланка не е лабава.Брз и издржлив мотор може да се намали повеќе чисто и се одвива непречено. 2.Висока ефикасност : Со поголем капацитет на батеријата на електрична коса clipper и брада тример може да работи непрекинато повеќе од 120 минути.Тоа трае само 3 часа да ја полните. 3.Висока технологија и безбедност : производство на Електрична коса clippers имаат постојана брзина технологија и ќе не песок или навивам густа коса.На острицата е безбедно за употреба и нема да ја оштетат кожата. 4.Најдобар подарок : стилски мажите коса clipper е одличен подарок за татко, дечко, брат и пријатели. 5.Тоа е многу лесен и пренослив и лесно може да се пресели на скалпот.Тоа не е само идеален за дома фризери, но исто така и многу погоден за патување.Пакетот вклучува : 1 x коса clipper (со батерија) 1 x USB полнење на батеријата стојат 1 x чистење со четка 4 x граница чешел.

Параметри на производот

Blade material:
carbon steel
Size:
14*4*3cm (Note
Power:
5w
Charging time:
3 hours
Use time:
120 minutes
Battery:
700mAh lithium battery
Voltage:
3.7V
Power supply:
USB rechargeable lithium battery
Feature:
1.Professional hair clipper:
Our hair clipper is equipped with an L-shaped three-dimensional support column, the blade is hollow design, and the side is L-shaped. The three-dimensional support palm is not loose. The fast and durable motor can cut more cleanly and run smoothly.
2.High efficiency:
The large-capacity battery of the electric hair clipper and beard trimmer can run continuously for more than 120 minutes. It only takes 3 hours to charge.
3.High technology and safety:
Electric hair clippers have constant speed technology and will not sand or curl thick hair. The sharp blade is safe to use and will not damage the skin.
4.Best gift:
The stylish men's hair clipper is a great gift for father, boyfriend, brother and friends.
5.It is very light and portable and can be easily moved on the scalp. It is not only ideal for home hairdressers, but also very suitable for travel. :
Package Including:
1 x hair clipper (with battery) :
1 x USB battery charging stand :
1 x cleaning brush :
4 x limit comb :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.