• Обновено
ROSEHUI Компатибилен со iPhone 11 Симпатична Случај Кристално Јасно Bling за Жени, Девојки Мека TPU Силикони Позлата Браник Телефон Случај Транспарентен Тенок Одговара Shockproof

ROSEHUI Компатибилен со iPhone 11 Симпатична Случај Кристално Јасно Bling за Жени, Девојки Мека TPU Силикони

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

[Компатибилност] Овој случај е дизајниран за Apple i Phone 11.Поддршка За Безжично Полнење. [Моден Дизајн] браник и камера рамка употреба electroplating процес,и назад е high-definition дизајн,создавајќи чувство на високо ниво.Совршена комбинација на Убавина и Класици,Правење на вашиот i Phone повеќе Уникатен и Стилски.И ние нудиме Повеќе Боја за вас да се избере. [Премиум Материјалот] Мобилен телефон случај е направен од високо-квалитет TPU силикони,Таа има висока издржливост и димензионална стабилност и е многу мазна, мека и удобна да се одржи.Премиум материјалот може да обезбедат долготрајна заштита од потенцијалните гребнатини и инциденти ако вашиот телефон паѓа надолу.Кристално Јасна Дизајн gurantees оригиналниот убавината на вашиот i Phone секогаш може да се биде целосно прифатена. [Одлична Заштита] Shockproof Телефон Случај е направен од високо квалитетен материјал кој е издржлив,безбеден и заштитен.фокусирани на обезбедување на голема сеопфатна заштита од гребење,капка,прашина,на лизга со минимални рефус за вашиот телефон,да обезбеди дополнителна заштита додека се уште се доста мали. [Прецизни Cutouts] прецизно отсекување на испис овозможи лесен пристап до сите порти и функции, без да се отстрани случај.Сите пристаништа, сензори, копчиња и камерата леќи се 114% достапни и неограничен без да се загрозат заштита.Карактеристики : . [Дизајн] Модерен и нов дизајн на рамка за прав агол рамка и electroplating процес,транспарентни и јасни назад случај покажува оригиналната убавината на вашиот телефон.Овој случај може да биде и заштитен и елитниот.Тоа е сега на располагање во домот, симпатична, нахален дизајни.[Shockproof Заштита] Направен од флексибилни, влијание-отпорни, јасно TPU гума,и не е лесно да се претвори во жолта боја,го држи телефонот лесен и нула бесплатно и го заштитува вашиот телефон од гребење, удари и други дневна штета.Дури и harshest удари и паѓа никогаш не ќе имаат шанса против овој случај.[98% Транспарентност s Ден, birthday (Роденден), Божиќ Ден, Денот на Вљубените, итн.Вие нема да пропуштите да се приклучат ROSEHUI семејство![За Нас] Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбедиме услугите и одговара на најсоодветен случај за вашиот мобилен телефон.Пакет : 1 x Уникатен Симпатична Луксузни Случај за Apple i Phone 11.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.