• Обновено
Замена LVDS Flex Лента Кабел Поставете(3) за LG TV Модел 75UN6950ZUD Дел Броеви EAD6466303 - EAD6466304 - EAD65505209

Замена LVDS Flex Лента Кабел Поставете(3) за LG TV Модел 75UN6950ZUD Дел Броеви EAD6466303 - EAD6466304 - EAD65505209

Оценката:
DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Дел Броеви EAD6466303 EAD6466304 EAD65505209. LG TV модел 75 UN6950 ZUD.Ве молиме потврдете го вашиот ТВ модел & дел број за функцијата одговара пред да купите.LVDS flex лента кабел поставете(3) за LG TV модел 75 UN6950 ZUD, дел броеви EAD6466303 EAD6466304 EAD65505209.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.