• Обновено
dhcsf Clipboards Патент Документ Торба, Парче од денот на Приемот Складирање Торба, Briefcase за Приходи, Козметика, Канцелариски и Патување Складирање-5 Бои Папки Датотека

dhcsf Clipboards Патент Документ Торба, Парче од денот на Приемот Складирање Торба, Briefcase за Приходи, Козметика,

Оценката:
DEN 936.24

Тековен
Во магацинот.

1. Голема торба големина на : 13.77*9.44*1.77 во Мала торба големина : 8.46*6.69 во. 2. Полиестер TPU материјал, средината на датотека торба е матирано види-through, и на површината е водоотпорен, која може да го спречи датотека од добивање на влажни и одржување на содржина нејасна; пристап предмети се јасно на прв поглед и се чувствуваат удобно. 3. Секоја датотека торба содржи мал патент торба, која може да се користи одделно. 4.5 различни бои (вклучувајќи ги и розова, сина, сива, жолта и црна), целиот е многу елегантен. 5. Широко се користи, многу погоден за секојдневна употреба.Име на производ : чување на датотеки bagprompt : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте на ум дека благо боја разлика може да се појави, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме да го дозволи тоа, ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојде на сите да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ние ќе започне од 1-3 дена, се проценува дека времето на пристигнување е 9-15 дена.【Висок Капацитет Клип】 : Ја подобри удобноста и да се зачува простор.Висок капацитет клип може да се стега А4 големина трудови цврсто и лесно која може да се задоволат потребите на студентите, канцелариски работник, лекар, адвокат и инженер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.