• Обновено
BIXUAN Ghibli Додатоци 2017 2018 Ghibli Екран Заштитник Специјализирани Големина за 8.4-Инчен Навигација со Екран на Допир Калено Стакло Инфозабавниот Екран Заштитен Филм

BIXUAN Ghibli Додатоци 2017 2018 Ghibli Екран Заштитник Специјализирани Големина за 8.4-Инчен Навигација со

Оценката:
DEN 364.32

Тековен
Во магацинот.

Се вклопуваат : големината на екранот заштитник совршено се вклопува вашиот 2017 2018 Ghibli 8.4-Инчен Навигација со Екран на Допир, јасна визија.Допрете Чувствителност : Одлична заштита за вашиот 2017 2018 Ghibli 8.4-Инчен Навигација со Екран на Допир, не се плеткаш со допир на осетливост на сите.Отпорен на гребење : екран заштитник навистина помага да се заштити вашата GPS екран, 9 H цврстина калено стакло ги штити вашиот екран од гребење.Меур Доказ : Екран заштитник автоматски прикачување до 2017 2018 Ghibli 8.4-Инчен Навигација со Екран на Допир без проблеми, нема меурчиња да се грижите за кога се однесува успешно.Лесен за Инсталација : екран заштитник лесно да се инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Примена : Екран Заштитник Фолија за 2017 2018 Ghibli Центар за Контрола Навигација со Екран на Допир Материјал : Калено Стакло Пакет Содржина : 1 x Екран заштитник; 1 x Инсталација Рачно; 1 x Пластични Вшмукување Чаша; 1 x Инсталација Алатка за Полнење.Карактеристики : 1. Висока Чувствителност на Допир се чувствуваат како оригинален одговор на осетливост на екранот на допир искуство, тоа нема да влијае го користите вашиот екран; 2. 9 H Цврстина калено стакло ги штити екран од гребење, капки и белези; 3. Користете Високо ниво на Транспарентност стакло да се врати на боја на екран и да ја задржите вашиот екран сосема нов висока чистота; 4. Воздух-исцрпувачки лепило прави екран заштитник автоматски да го прикачите на вашиот screensmoothly, Меур Доказ; 5. 2.5 D Лак Работ агол се намали веројатноста на скршен екран, обезбеди сеопфатна заштита за вашиот екран; 6. На екранот заштитник Лесно да се Инсталира доаѓа со инсталацијата водство рамка за да помогне во процесот на апликација.Совети : 1. Бидете сигурни дека вашиот екран е оригиналниот право вид пред да го извршат до купувачите; 2. Со 1-2mm исечок ќе беше во можност лесно да се отстрани екран заштитник и додадете повторно да се отстрани некои воздушни меури и на екранот беше уште може да се држиме многу добро; 3. Ако не сте задоволни со производот, pls контактирајте со продавачот прво преку вашата нарачка, ние ќе ви ги даде најдобрите резолуција во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.