• Обновено
Цртан Филм Животински Печати Бебе Игра Мат Индексирање Тепих Детска Соба Кат Килим Круг Подлога Фестивал Божиќ

Цртан Филм Животински Печати Бебе Игра Мат Индексирање Тепих Детска Соба Кат Килим Круг Подлога Фестивал Божиќ

Оценката:
DEN 1756.80

Тековен
Во магацинот.

1. Мат се направени од Полиестер материјал ,се чувствува многу удобно и меки и кожа-пријателски,ќе не боли детска кожа. 2. Тоа е практично во детска соба ,може да се користи како игра мат, индексирање мат, игра килими ,кат тепих ,мултифункционални употреба, кој е удобен за бебето учење индексирање и играње на подот. 3. Цртан филм животински печати дизајн ќе го направат вашиот детска соба декорација повеќе убави и charmly. 4. Заштита на директен контакт со напорна, ладно почвата предизвика болка во коленото. 5. Најдобар подарок за бебето или расадник. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 1. Мат се направени од Полиестер материјал ,се чувствува многу удобно и меки и кожа-пријателски,ќе не боли детска кожа. 2. Тоа е практично во детска соба ,може да се користи како игра мат, индексирање мат, игра килими ,кат тепих ,мултифункционални употреба, кој е удобен за бебето учење индексирање и играње на подот. 3. Цртан филм животински печати дизајн ќе го направат вашиот детска соба декорација повеќе убави и charmly. 4. Заштита на директен контакт со напорна, ладно почвата предизвика болка во коленото. 5. Најдобар подарок за бебето или расадник. 6. Укината спакувани за испорака, ќе има набори кои ќе не влијае на користењето, и тоа може да биде обновен по отворањето и облицовка. 7. Еден идеален фотографија реквизити за вашето бебе во роденден, туш ден, итн.Бебе се Игра Мат само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Полиестер Дијаметар : стан.100cm/39.37 во Боја : Како на слики прикажани Изборен Стил : 1, 2, 3, 4, 5 Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Material:
Polyester
Diameter:
app.100cm/39.37in
Color:
As the pictures shown
Optional Style:
1, 2, 3, 4, 5
Quantity:
1 Pc

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.