• Обновено
Keaiduoa Погодно Само Лепило Куки Зад Вратата од не ' Рѓосувачки Челик Грб Вертикален Куки Бања Кука за Стакло Туш Удар-бесплатно

Keaiduoa Погодно Само Лепило Куки Зад Вратата од не ' Рѓосувачки Челик Грб Вертикален Куки Бања Кука за Стакло

Оценката:
DEN 1524.00

Тековен
Во магацинот.

Оваа кука е лесно да се инсталира и не треба да се удар на ѕидот, може да го на ѕидот лесно и цврсто, без оштетување на ѕидот површината.Оваа кука е погодна за кујна, бања и други места, кои може да се користи за да се откажам палта, перници, крпи, сунѓери, четки, ткива, филмови и други мали нешта.Овој вид на вертикален кука е дизајниран со силна носивоста, кој е водоотпорен и влага-доказ, можете да го користите без да се оштетат, бидејќи тоа е да се носат-отпорни и анти-корозија.Овој вид на вертикален кука е направен од нерѓосувачки челик, кој е рѓа-доказ и долго-траен, ви служи за долгорочни потреби.Оваа вертикален правоаголник кука е безбедно да се користи, бидејќи површината е мазна, која нели брус и нема да го оштети вашиот работи.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : прибл 9x4.5см/3.54x1.77 inches Package Вклучува : 1x Вертикален Hooknote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметри на производот

Material:
Stainless Steel
Size:
approx 9x4.5cm/3.54x1.77 inches
Package Includes:
1x Oblique Hook
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order. 2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.