• Обновено
Медиум База Висок Притисок Натриум Сијалица 14208 LU70/MED/ЕКО 70W

Медиум База Висок Притисок Натриум Сијалица 14208 LU70/MED/ЕКО 70W

Оценката:
DEN 285.60

Тековен
Во магацинот.

Просечната Life24000 | База E26 Медиум База.Сијалица ED17 | CRI 20. Боја Температура 2000 K.Lumens 6000. Wattage 70 W.Просечната Life24000 | База E26 Медиум База Сијалица ED17 | CRI 20 Боја Температура 2000 K Lumens 6000 Wattage 70 W.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.