• Обновено
Нови Lon0167 AC125V 1А Зглоб Ролери Лост Контрола 1NO 1NC SPDT Микро Прекинувач 30pcs(AC125_V 1А Scharnier Rollenhebelsteuerung 1NO 1NC SPDT Mikroschalter 30pcs

Нови Lon0167 AC125V 1А Зглоб Ролери Лост Контрола 1NO 1NC SPDT Микро Прекинувач 30pcs(AC125_V 1А Scharnier

Оценката:
DEN 348.96

Тековен
Во магацинот.

Име на производ : Микро Прекинувач;Тип : Зглоб Ролери Лост Тип на Глава;Контакт Тип : 1 NO 1 NC SPDT.Напојување : AC 125 V, 1 A;Дупка со Дијаметар : 2mm / 3/32"";Дупка Центар Точка Растојание : 5.5 мм / 0.22".Приклучокот Pin Растојание : 4.5 мм/ 0.18", 8.5 mm/ 0.335";Тело Димензија : 1.5 x 2 x 0.6 cm/0.59" x 0.78" x 0.24"(L*W*H).Боја : Црна, Бела;Материјал : Пластика, Метал(Farbe : Шварц, Weiß; Материјал : Kunststoff, Metall.Тежина : 25g;Пакет : 30 x Микро Прекинувач(Gewicht : 25 g; Paket : 30 x Mikroschalter.AC125 V 1А Зглоб Ролери Лост Контрола 1 NO 1 NC SPDT Микро Прекинувач 30pcs This Микро Прекинувач може да се широко се користат во различни апарати за домаќинство, апарати за комуникација, електронска опрема, автоматски опрема, инструменти итн.Безбеден и сигурен , остатоци и остатоци ,мали инсталација големината ,производи за општа употреба.Компатибилен со различни возачот рачки.Опис на German AC125_V 1А Scharnier Rollenhebelsteuerung 1 NO 1 NC SPDT Mikroschalter 30pcs Produktname : Mikroschalter; Typ : Scharnierrollenhebelkopf; Kontakttyp : 1 NO 1 NC SPDTLeistung : Wechselstrom 125 ν, 1 A; Lochdurchmesser : 2 mm / 3/32 "; Abstand des Lochmittelpunkts : 5,5 mm / 0,22 'Pin-Abstand : 4,5 мм / 0,18 ', 8,5 mm / 0,335'; Димензија : 1,5 x 2 x 0,6 см / 0,59 'x 0,78' x 0,24 '(L * Б * H) Farbe : Шварц, Weiß; Материјал : Kunststoff, Metall Gewicht : 25 g; Paket : 30 x Mikroschalter.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.