• Обновено
Метал Halide Сијалица 6PK M175/U/MED 175 W M57/E E26 База ED17 4000K

Метал Halide Сијалица 6PK M175/U/MED 175 W M57/E E26 База ED17 4000K

Оценката:
DEN 574.80

Тековен
Во магацинот.

Светилка Type HID - Метал Halide | Wattage 175 W | Температура на Бојата 4000 K.Почетна Lumens14400 | База E26 - Среден | Крај Јасни.Започнете Тип на Сонда | ANSI Код M57/E | Заштитени Незаштитен.Просечната Life10,000 часа | Length5.43 во. | CRI 65. Светилка Форма ED17 | Горат Позиција Универзална | Тела Оценка Затворен.Подобрена боја рендерирање во споредба со висок притисок натриум светилки.Обезбеди подобро светло квалитетот и ефикасноста од висок притисок, натриум и меркур пареа светилки.Номинална за дадените тела.Основата на сијалицата може да биде нагоре, надолу или хоризонтално.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.