• Обновено
Црна И Бела Бивол Plaid Папа Мечка Божиќ Pajama Персоналните Унисекс Т-Маица Долг Ракав Sweatshirt Качулка Божиќ Подарок

Црна И Бела Бивол Plaid Папа Мечка Божиќ Pajama Персоналните Унисекс Т-Маица Долг Ракав Sweatshirt Качулка

Оценката:
DEN 494.16

Тековен
Во магацинот.

⭐Направен во САД.Како да се измери Големината & достапни Бои на секој вид ќе се појавува откако ќе кликнете на "Прилагодите". ⭐Достапните производи за овој Дизајн : Т-Маица, 3/4 Ракав Бејзбол Tee, V Деколте, Долг Ракав, Резервоар врвот, Racerback Резервоарот, Sweatshirt, Качулка за Бебе, Деца, Млади, Возрасни. ⭐Сите дизајни се испечатени на страната на нашите високо-технолошки печатење објект на највисок квалитет и повеќето издржливи ткаенини.Целосна големина од XS да 5 XL.Светлината ткаенина, 100% Памук, трајни и удобно.Машина за миење со ладна вода со кошули од иста боја.Кога за перење, да се претвори кошулата внатре кон надвор.Сува ниска топлина. ⭐Можете да изберете слика или додадете име, возраст,цитати..што сакате да ја испечатите на кошулата.Совршен Подароци за Денот на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, Празници, Родендени, ..голема подароци за пријатели, семејство, деца, родители. ⭐Мода за Chirstmas Ден.Ќе биде во центарот на вниманието носи нашиот маици.Се Прилагодите Сега!. ⭐ МАТЕРИЈАЛ : - Памук Откачи Прстен - Исклучително мазна и мека. - Вентилирани, создавање на пријатно чувство за носителите. - Висока способност да ги апсорбира влага, да ја апсорбира потта. ⭐ КОРИСНИЧКИ ПРИРАЧНИК : - Ќе може да се мијат во машина за перење но треба да се претвори наопаку да се задржи на отпечатоци подолго. - Не мијте бели кошули и темно кошули заедно. - Не се фаќа за печатење тешко. - Не се прелива детергент директно на печатени слика. - Не сува чиста. - Користење на железо со умерена температура.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.