• Обновено
UrbanX 63W Брз USB C Камион со Автомобил Полнач PD3.0 & QC4.0 Двојна Порта Адаптер за нова 7i во Комплет со UrbanX 100W USB-C Кабел Кабелот Супер-Брзо Полнење Полнење - Црна

UrbanX 63W Брз USB C Камион со Автомобил Полнач PD3.0 & QC4.0 Двојна Порта Адаптер за нова 7i во Комплет со

Оценката:
DEN 2148.00

Тековен
Во магацинот.

⚡【Ефикасна Брзо полнење】65 W PD3.0 9 V/3А;12 V/3А;15 V/3А;20 V/3.25 Макс.) *USB : 30 W (4.5 V/5 A;5 V/4.5 A;5 V/3А;9 V/3А;12 V/2.5;20 V/1.5 Макс) 2. Двојно Полнење : *45 W+18 W (Вкупно 63 W) Двојна порта брзо полнење / Проѕирен дизајн на Податоци за мониторинг / Universal за 12 V-24 V модели на автомобили Забелешка : USB Порт 20 V Излези се е Можно Кога влезот е 24 V (Голем камион).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.