• Обновено
Завеси во дневната Соба W84 x L108 Соба Дневна Соба Завеса,Бебе Розова Бебе Сини Бледо Зелена

Завеси во дневната Соба W84 x L108 Соба Дневна Соба Завеса,Бебе Розова Бебе Сини Бледо Зелена

Оценката:
DEN 2306.40

Тековен
Во магацинот.

може да се блокира 75% над сончева светлина и UV зраци ( Потемни бои работат подобро), совршен за крајот на прагови и попладне дремење.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди задоволително решение.Секој панел мерки 42" широк x 108" должина.Совршен за спална соба, дневна соба, кујна, кафе, канцеларија, плакар, врата, бања, трпезарија, ученичкиот дом, градинка, отворено патио, игри соба и, исто така, еден од најдобрите подароци за семејството и пријателите.Прв клиент : ќе се фокусира на 100% задоволството на клиентите.ГОЛЕМИНА : Пакетот вклучува 2 Панели Drapes.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.