• Обновено
Коса за Сечење,Берберот Кејп,Професионални Коса,Фризерски Кејп со Прилагодливи Прекинувач,Сечење Ртовите за Дома Салон Стилист Кејп Жени Мажи Возрасни 55 x 66

Коса за Сечење,Берберот Кејп,Професионални Коса,Фризерски Кејп со Прилагодливи Прекинувач,Сечење Ртовите за

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Целосна Покриеност Коса Салон : Големи димензии(55in/140cm ×66in/168cm) берберот ртовите може да ги покрие клиенти добро, така што спречи губење од паѓање на облека кога коса за сечење.Овој Стилски фризура салон може да се задоволат потребите на возрасни и деца, без оглед на мажите и жените.Кејп Покрие Карактеристики : фризурата берберот кејп Надворешниот Телото е Направено од Убаво Премиум Полиестер.Берберот кејп поклопецот е затворачи водоотпорен и Лесно Чистење,Лесно да се Исуши,Премиум Квалитет на Ткаенина,Анти-Навремено,Не Pilling,Добро Управување,Отпорна на Гребење, Перат.Нов Дизајн за Професионални берберот материјали,Отпорни на Топлина & Хемиски Отпорни.Прилагодливи Snap : На прилагодливи предвремени затворање одговара на различни вратот големини, без да предизвика било каква непријатност.Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Погоден за салон за сечење,ножици коса, сечење стил, боја и домашна употреба.Вода-отвратителен и анти-статички : Оваа ткаенина е анти-статички и мазна, така што косата не се држат до тоа.Кога овој материјал ги исполнува капка вода, вода капка ќе одат заедно со ткаенина наместо да се инфилтрираат на тоа.Но ткаенина не е целосно водоотпорен, таа се уште може да се инфилтрирани по средбата со капка вода за долго време или со многу вода.Лесно да се чисти и Суви брзо : Може да биде машина изми, ги чисти или сува исчистени.Smart дигитално печатење гарантира дека кејп вратот моделот не ќе попуштат или исчезнат,долготрајни ефекти.СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : Сечење Наметка Материјал : 100% полиестер - Мазна, мека, издржливи, мала тежина и дише.Големина Информации : 55" x 66" / 140 cm x 168cm - Обезбеди целосна покриеност.Еден Одговара на Сите : Кејп прилагодливи дизајн - ги Собере сите вратот големина.Погоден за фризерски за коса, боја, перм и повеќе.Кејп Snap Чистење Метод : Машина перат или суво-исчистени - Лесно да се чисти и суви брзо.Пакување Листа : 1 Професионални Берберот Кејп Овој фризерски кејп има одлична водоотпорен слој и усвојува анти-статички третман технологија, анти - навремено и нема pilling.Косата може да се разнишаат исклучување лесно, наместо да се држат до кејп при сечење на косата.Оваа Коса за Сечење Кејп има фина изработка, добро stitched направат да изгледа повеќе чувствувате, што е одличен избор за само-користете или за подарок-давање.Овој Фризерски Кејп може да се користи за сечење на косата, косата, боја или други коса третмани во салонот или дома.Ве молиме Имајте во предвид : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Конечната боја со конкретната стока надвладее,се надевам, ќе може да се разбере.Внимателен Услуга : Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга, вашето задоволство е наша најголема поддршка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.