• Обновено
GXBCS Wall-Mount поштенски Сандачиња Парцела Кутија Пост Кутија Безбедност Lockbox Голем Отворен Пред Вратата поштенско Сандаче Може да Се Заклучи Безбедна Mailboxletterbox Парцела

GXBCS Wall-Mount поштенски Сандачиња Парцела Кутија Пост Кутија Безбедност Lockbox Голем Отворен Пред Вратата

Оценката:
DEN 986.40

Тековен
Во магацинот.

Поштенско сандаче големина : 365 370 x x 96mm, материјал : поцинкуван лим.Голем капацитет - Поштарот може лесно да го вметнете вашиот писма и пакети.Лесен за Инсталација : Ова е универзален ѕиден монтирани поштенско сандаче за секој центар површина.Ова вертикална поштенско сандаче има пред-drilled дупки и монтажа завртки.Нашите водоотпорна поштенски сандачиња се дизајнирани со минималистички дизајн и челична конструкција, и вашите e-mail пораки ќе остане сува и непроменети, без оглед на условите.Станбени, Комерцијални : Овој град или руралните населени поштенски сандачиња со естетски дизајн, вертикален ѕид поштенско сандаче со стилски изглед додава современ допир на фасада надвор, пред тремот, предната врата на вашиот дом или бизнис, класика за рурален еден.Овој генијален mail организатор е совршен во секоја соба, особено за мала канцеларија простори.Тип : Mailbox Product материјал : поцинкуван sheet Color : црна, white Size : 365 370 x x 96mm Delivery порта големина : 360 x 25mm Installation метод : удирање installationquantity : 1 Email : Обем, заедница, вила, училиштето, семејството, хотел, ресторан, и сл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.