• Обновено
niumanery Куче и Кутре Обука за Подлошки, за Еднократна употреба Куче Пишам Влошки, Ултра Абсорбента и Течење-Доказ Милениче Underpads, Сува Брзо Пишам Подлога за Кучиња, Мач

niumanery Куче и Кутре Обука за Подлошки, за Еднократна употреба Куче Пишам Влошки, Ултра Абсорбента и Течење-Доказ

Оценката:
DEN 395.76

Тековен
Во магацинот.

КУТРЕ ВЛОШКИ : Кутре Влошки се лесни за чистење.Чувајте вашиот дом и мебел сува и мирис на свежо со овој niumanery кутре пишам влошки.КУЧЕ ВЛОШКИ,PEE ВЛОШКИ : широко се користат во куче кревет,куче кревет подлога,куче подлога,куче пишам влошки,куче подлога,куче кревет подлога,куче кревет подлога,куче кревет подлога,куче кревет подлога,куче влошки,.На niumanery куче влошки се направени од увезени заштита на животната средина полипропилен не-плетени ткаенини, со силна апсорпција на вода,лесно да се dry,soft,durable,absorbent,absorbent,absorbent,absorbent,absorbent,absorbent,absorbent,absorbent,absorbent,abs.КУТРЕ ПИШАМ ВЛОШКИ : право подлога за вашата pup Кутре пишам влошки се обезбеди чиста и лесен начин да ги задоволат вашите куче потреби, додека за заштита на вашиот подови и мебел.Можете исто така да даде кутре пишам влошки како подарок за нови миленичиња родител.Niumanery Куче Пишам Влошки се одличен начин за да имаме чиста дома без излегувајќи надвор.На влошки се големи и абсорбента да го фати сите на течноста што ќе се произведени од страна на кутре.МЕДИОКРИТЕТ ВЛОШКИ,КУТРЕ ПОДЛОГА : внатре и надвор и може да се користи за подови и теписи и во возилото и во домот и надвор и во дворот и на чардакот и на трева и на чардакот и натаму.Чиста и сува медиокритет влошки за вашето домашно милениче да го направите на нивниот бизнис.Нов начин да се медиокритет се обучуваат вашиот кутре.ПИШАМ ВЛОШКИ ЗА КУЧИЊА крупните : Шарени peeps со силна абсорбента материјал да се задржи вашата чисти подот.Niumanery куче пишам влошки се обновливи, водоотпорен, и доаѓаат во различни големини.Голем пишам влошки за кучиња кои се крупните.Niumanery нуди пишам влошки кои се крупните за кучиња.Една кеса на урина влошки решава сите проблеми.Проблеми оди без трага.Брза апсорпција на вода.фирма вода за заклучување.голема апсорпција на вода.намалување на чуден мирис.М 50 парче.L 40 парче.XL 20 парче.Answer : ___________________________ Note : кучиња со голем волумен на урина може да избере поголем големина!.Една кеса на урина влошки решава сите проблеми Проблеми оди без trace Quick апсорпција на вода фирма вода заклучување голема апсорпција на вода се намали чуден мирис.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.