• Обновено
Yctze Навигација Светлина,Едрење Светлина,Морски Јачина на Светилка Брод Додаток,Пар 12V/24V LED Навигација Црвено Светло Зелена Едрење Место Светилка Компатибилен со Мо

Yctze Навигација Светлина,Едрење Светлина,Морски Јачина на Светилка Брод Додаток,Пар 12V/24V LED Навигација

Оценката:
DEN 2272.80

Тековен
Во магацинот.

Примена : За Навигација Место Светло е многу погодна за пред pontoon, што е во согласност со дивиот свет и рибарството прописи.за лесна Навигација Индикатор за Навигација Светлина Едрење.Примена : За Навигација Место Светло е многу погодна за пред pontoon, што е во согласност со дивиот свет и рибарството прописи.за лесна Навигација Индикатор за Навигација Светлина Едрење.Светла и Ниска моќност : Навигација Светлината е многу светла, LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија,не користете многу струја и да не се кандидира топла како стариот традиционалните светилки.Одлична брод додаток, долг животен век за Навигација Светлина Едрење за лесна Навигација Индикатор.Одличен Квалитет : Морски одделение од нерѓосувачки челик капак и ABS пластика за домување е издржлив за да го користите.Добар квалитет не само што може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот,но исто така и добра материјали може да го зголеми животниот.за Брод Додаток за Навигација Место Светло.Карактеристика : Едрење Светлина ги исполнува стандардни спецификации и строго да се следи фабрика за контрола на квалитет, со висока прецизност, лесно ракување, добри перформанси и висока стабилност.за Навигација Место Светло за Морски Јачина на Светилка.Лесен за Инсталација : Навигација Светлина е брзо и лесно да се инсталира со predrilled дупки и жица, да заштедат време и напор, директна замена за стари или скршени еден.за Морски Јачина на Светилка на Брод Додаток.FONCTIONNALITÉ : ️Excellente qualité : le couvercle en acier inoxydable de qualité морски et la coque en plastique ABS ont une longue durée de vie.Les produits de високата qualité peuvent не seulement fournir une garantie плус sûre се прелива votre vie, mais aussi des matériaux де високата qualité peuvent prolonger ла durée de vie du produit.️Facile à installer : la lumière де навигација на des trous et des fils pré-percés, facile à installer, rapide, rapide и économique, et elle peut directement remplacer les anciennes оу endommagées.️Faible luminosité и faible puissance : le feu де навигација est très lumineux, извор де lumière LED, faible consommation d'énergie, contrairement помошен прокаин traditionnelles traditionnelles qui consomment beaucoup де courant et ne chauffent pas.Excellents accessoires marins, longue durée де vie️Application : Le projecteur де навигација est très adapté à la partie avant du ponton et est conforme помошен réglementations fauniques и halieutiques.️Caractéristiques : les feux де навигација sont conformes помошен spécifications стандард и suivent strictement le contrôle de qualité en usine, avec une високата précision, он fonctionnement facile, де bonnes настапи et une stabilité élevée.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Навигација Light Shell Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + ABSLight Боја : Црвено + Green Voltage : 12 V/24 V DCPower : 1.7 W x 2 Quantity : 2 Size : Прибл. 76 x 33mm/3 x 1.3 in Package Листа : 1 Пар на Навигација Light8 x Монтажа Screws1 x Прирачник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.