• Обновено
Виси складирање торба, бебе соба за складирање торба монтира на ѕид над вратата складирање џеб Ткаенина ѕид вратата на плакарот,Mandala Мозаик Шема

Виси складирање торба, бебе соба за складирање торба монтира на ѕид над вратата складирање џеб Ткаенина ѕид

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

【 Материјал Опис 】Памук и лен. 【џеб мерки】 15.7" x 14.8"(40cm x 37.5 cm). 【Производ перформанси】Оваа виси складирање торба е направен од дебела сите природни памук и лен ткаенини, што е многу цврста кога обесени на ѕидот и се одржува добра форма. 6 складирање кеси, заштеда на простор, погодно да организира разни мали предмети, како што се : мобилни телефони, клучеви, секојдневно дребулии, накит, полначи, мали тетратки, пенкала, канцелариски материјал, e-mail, копчиња, козметика, итн.Количка за дизајн, опремени со дрвени столбови и памук јаже, погодно да висат на врата, ѕид, плакар, итн., погоден за де. 【Применливи сценарија】Можете да ја обеси на бања, кујна, врата, фрижидер, плакар, и да ги чува сите далечински контроли, очила, накит, полначи, банкноти, копчиња, мали преносни компјутери, мали шиење предмети, и козметика.Помага да се задржи вашата соба среди и организира, и да ви помогне да најдете мали предмети кои ќе ви треба. 【 Перење инструкции 】се препорачува да се избрише редовно со влажна крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.