• Обновено
Елката Складирање Торба,за Заштита на Вашиот Одмор Венец Високи Расклопуваат Празник Дрво Inflatables од Влага & Штета Патентите пластична кеса за чување

Елката Складирање Торба,за Заштита на Вашиот Одмор Венец Високи Расклопуваат Празник Дрво Inflatables од Влага

Оценката:
DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Издржливи празник дрво складирање торба, Силна солза-доказ материјал Тешки полиестер изградба.Се засилуваат рачки – елката Торба карактеристики засилен рачки кои го прават тоа лесно да се носи на складирање чантата насекаде.Издржливост можете да им верувате, без разлика колку се тешки торба.Saftely чување и заштита на вашиот дрво – Повеќето вештачки Новогодишни елки се користи со години, па вие сакате да бидете сигурни дека вашата инвестиција е заштитена.Нашето дрво складирање кеси се задржи вашиот дрвја целосно заштитен од прашина, влага, и мали critters.Голема елка складирање торба користите празник Божиќ дрво складирање торба лесно да ги зачувате вашите вештачка елка на крајот на годината.Совршен за на вашиот дрво, гарланд.Карактеристики голем отвор за лесно stowing, со Целосна Должина на Патент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.