• Обновено
DOVE Свилен Мазна Темно Чоколадо Трифли Одмор Подарок Калај, 6oz Цевка (Пакување од 6)

DOVE Свилен Мазна Темно Чоколадо Трифли Одмор Подарок Калај, 6oz Цевка (Пакување од 6)

Оценката:
DEN 743.76

Тековен
Во магацинот.

Содржи шест (6) 6-унца Одмор Подарок Калај од DOVE Темно Чоколадо Трифли.Направени со најдобрите квалитетни состојки мазна и свиленкаста темно чоколадо.Подарок празник магија со празнична tins полн со поединечно завиткани DOVE Темно Чоколадо Трифли.Го прослават празниците со свилен мазна темно чоколадо трифли бонбони.Празнична чоколадни бонбони направени за сите специјални луѓе во вашиот живот, вклучувајќи ве и вас.Вкус Име : Truffle | Големина : 6 Унца (Пакување од 6).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.