• Обновено
Бош 0280140545 Оригинална Опрема во Празен Воздушен Контрола (IAC) Вентил - Компатибилен со Изберете 1992-06 BMW 323Ci/имам/е, 325Ci/имам/е/xi, 328Ci/имам/е, 330Ci/i/xi, 525i, 528i, 530i, М3, X3, X5, Z3, Z4; Saab

Бош 0280140545 Оригинална Опрема во Празен Воздушен Контрола (IAC) Вентил - Компатибилен со Изберете 1992-06

Оценката:
DEN 4535.52

Тековен
Во магацинот.

[ВИСТИНСКИ OE] - Bosch Оригинална Опрема во Празен Воздушен Контрола Вентили (IAC) се исти единици доставени до ОЕМ производители на возила. [ОДГОВАРА на ДЕСНО] - Точно OE одговара, форма и функција се обезбеди непроблематична процесот на инсталација и реставрација на вашето возило перформанси. [PLUG SAAB : 1996-97 ГОДИНА 9000. Ова е Бош мотор програма за управување со компонента.Погледнете Бош како вашиот мотор управување орган.Долго признаваат како индустриски лидер во палење и гориво системи, Бош е квалитет, иновативност и искуство се темел на целата линија на мотор за управување со компоненти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.