• Обновено
Елегантна Шминка Држач, Четка, чисто Стакло Шминка Организатор, Злато Шминка Четка за Складирање со Капак, Слободни Бисери

Елегантна Шминка Држач, Четка, чисто Стакло Шминка Организатор, Злато Шминка Четка за Складирање со Капак,

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

луксузен шминка организатор продавници и ја прикажува вашата шминка четки.Погоден за домашна декорација, препорачуваме за Гардеробер, бања, фиока,дневна соба, простор за складирање, студија соба биро, спална соба.Големина на : H 8.26 (инчен). 100% сосема Нов и висок квалитет.Ние направена од калено стакло, силна здрав.Шминка Четка за Складирање со Капак.Мода, луксузни, атмосфера.Четка за Складирање со Капак.Чувајте ја четката чисти.Спречување на прашината од паѓање.Висок квалитет на стакло.Транспарентно и светла.Јасно козметички екранот организаторот го задржува сè видливо и нека можете брзо да се најде она што ви треба.Со слободен домот шарени бисери.Исклучителна вашиот живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.